Deze Eames klassieker mag niet ontbreken in jouw mancave

Heerlijk zetelen…

Met de lancering van de Lounge Chair in 1956 stelden Charles en Ray Eames nieuwe normen: hij was niet alleen lichter, eleganter en moderner dan de conventioneel weelderige clubfauteuil, maar ook veel comfortabeler. Het zijn deze kwaliteiten die van de Lounge Chair één van de bekendste klassiekers uit de geschiedenis van het moderne meubilair hebben gemaakt.

Vitra brengt de Lounge Chair met een Phlox-stofbekleding in de kleur donkergroen uit als een speciale editie voor het winterseizoen 2023/24. Phlox is een velours corduroy textiel dat in combinatie met een palissanderhouten schaal het iconisch uiterlijk van de fauteuil benadrukt, terwijl de dennengroene metalen onderdelen – onderstel en rugleuning – een contrasterend eigentijds kenmerk vormen.

Phlox is een aangenaam zacht velours textiel met ribbels in corduroy, gecreëerd door designer Raf Simons voor de Deense stoffenfabrikant Kvadrat. De afneembare velours bekleding krijgt door het gebruik een karakteristiek patina.

Zeg nu zelf… zou je jezelf hier geen uren in zien liggen chillen?

You May Also Like

RAUW zet jouw hebbedingetje in een heerlijk mooi houten jasje

Bamboe, ebben, Palissander, walnoot, wengé of zebrano Vergeet gewone hoesjes, wie wilt uitpakken met ...

Adidas dropt heerlijke retro-shirts van 5 Europese topclubs

Lekker ballen Terwijl de Jupiler Pro League al drie wedstrijden ver is, moeten de ...

Beter dan deze Porsche-garage wordt het niet

Met onder andere de 930 Turbo, 911T,  914, 924 Turbo, 964 en 9934 S in ...