Deze babes maakten eerste weekend van Tomorrowland onveilig (FOTO’S)

Onveilig voor wie? 

Het eerste weekend Tomorrowland zit erop en of het ook dit jaar in De Schorre in Boom een feestje was. Zo werd er zo hard gefeest dat het meer dan twintig kilometer verder, in de grote Koekestad, niet alleen druppels maar ook klachten regende over geluidsoverlast. De lokale politie in Antwerpen moest met een statement komen dat mensen ‘niet meer moesten bellen wegens geluidsoverlast want de vergunning is in orde en er kunnen dus geen maatregelen genomen worden’.

Waar het wel rustig was afgelopen weekend? Ongetwijfeld de fitnesscentra want laat duidelijk zijn dat zowat heel fitness-Vlaanderen zich verzameld hadden aan ‘The MainStage’. Ook verzameld, een pak mooie meiden.

Hierbij een kleine greep aan jonge, pikante, ravissante, schaarsgeklede en/of welwillende dames die zich op Instagram gepind hebben in De Schorre in Boom afgelopen weekend.

Foto’s: Instagram

You May Also Like

Nathalie Van den Berg leeft van de liefde en content !

Ondernemend, dat is het minste wat je van Nathalie kunt zeggen. Deze bezige bij ...

MenStyle Weekend Tip: Oldtimers & Supercars op ACCE Antwerpen

Op 9 en 10 mei verandert Antwerpen opnieuw in een paradijs voor autoliefhebbers. Tijdens ...

Debuutplaat Jaouad brengt ons in hogere sferen (Interview)

‘MESSIAS’ Zo heet het debuutalbum van Jaouad dat verschijnt op zijn eigen label SJAMAAN. ...

Hosting door Fraai