Adidas X Star Wars: May the force be with you

Star Wars-fans opgelet

Het is niet de eerste keer dat Adidas en Star Wars (of is het Disney?) een heerlijke collab op poten zetten. Nu is het de beurt aan de groene Jedimeester en één van de populairste figuren uit de reeks, Yoda, om een eigen sneaker én hoodie aan de fans voor te stellen.

De sneaker maakt deel uit van de nieuwe Stan Smith-lijn en is een 100% duurzame sneaker met veganistisch leder, gerecycleerd rubber en veters die ook bestaan uit andere gerecycleerde materialen. Op de tong van de linkerschoen zien we in plaats van tennisheld Stan Smith, Yoda alsook op de hiel. In plaats van de gouden letters ‘Stan Smith’ staan er verdeeld op de zijkanten van de linker en rechter sneaker de legendarische woorden van Yoda : ‘Do or do not’ en ‘There is no try’.

Naast de sneakers is er ook een hoodie en zoals het hoort ook hier in 100% duurzame materialen. Op de mouw vind je de quote ‘It’s not easy to be green’ terug. Kostprijs? 90 euro.

De sneakers zullen pas vanaf 5 mei te koop aangeboden worden op de website van Adidas.

 

 

 

You May Also Like

DS Automobiles defileerde op Paris Fashion Week

When cars meet fashion Afgelopen weken stond er een vloot van 25 DS 7 CROSSBACK ...

Adidas en Gucci droppen nieuwe samenwerking

High end fashion en sportswear gaan hier hand in hand  Het is niet de ...

Sotheby’s veilt uniek stukje sneakergeschiedenis

Een originele Nike Moon Shoe In 1955 ontmoette Philip Knight, een atleet die meestal de ...