Rihanna toont trots haar nieuwe lingeriecollectie Savage x Fenty

Een tip voor jouw vrouw, lief, bijslaap, Tinderdate?

Wie kent Rihanna niet? De ster uit Barbados wiens lichaam voor meer dan 1 miljoen dollar verzekerd is, in eigen land een eigen nationale feestdag heeft en water als slijk verdient wil altijd meer. Zo laat ze haar creatieve zelve ook uit met een eigen lingerielabel, Savage x Fenty. Nu, dit label heeft een nieuwe collectie en ja, wie anders dan jezelf kan je dan beter inzetten voor het dragen van deze zes mooie kanten stukken?

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door badgalriri (@badgalriri)

Zo zien we op Instagram een voorproefje van de ganse collectie variërend van paars tot lichtblauw en van de Unlined Bra naar een Cheeky Panty tot een Thong Panty en Underwire Teddy, Slip, Sleep Top en Sleep Short telkens met daarin het merk mooi en handgeschreven verwerkt.

Soit, wie nog een cadeautje voor zijn vrouw, lief, bijslaap of Tinderdate nodig heeft, met een Rihanna in de cadeaudoos scoor je altijd.

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door badgalriri (@badgalriri)

Cover: Instagram

You May Also Like

Louis Vuitton strikt Pharrell Williams als artistiek directeur

En of ze ‘Happy’ zijn Het luxemerk Louis Vuitton heeft voor zijn mannencollectie een ...

Ruik net als de GOAT met deze Messi Eau de Parfum

Welriekend flitsen op het veld The GOAT? Voor de ene is het Cristiano Ronaldo, ...

Wanneer laad jij het best jouw elektrische auto?

Blitz Power ontkracht mythes over elektrisch rijden in gloednieuw e-Book Meer dan 100.000 Belgen ...