Wimbledon-winnares ruilt het Heilige gras voor OnlyFans

Game, set en match? 

Of Sofya Zhuk een balletje kan slaan? Laat duidelijk zijn dat ze altijd welkom is bij onze eigen Interclub tennisploeg. Zo was deze 23-jarige Russische ooit een echte belofte en won ze op haar vijftiende het juniorentoernooi op het heilige gras, Wimbledon.

Ondanks er een grote carrière op haar leek te wachten, liep het, net als bij vele andere beloftes in de sport, niet zoals gehoopt. Zo geraakte ze nooit hoger dan de 178ste plaats op de wereldranglijst en haalde ze als prof slechts één eindronde in een Grand Slam, de US Open waarin ze niet verder raakte dan de eerste ronde.

 

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Sofya Zhuk (@sofya_zhuk)

Game, set en verloren match dus voor haar tenniscarrière. Toch blijft deze knapperd niet bij de pakken zitten en heeft ze zich ondertussen verzekerd van een nieuwe bron van inkomsten. Zo heeft ze een OnlyFans-account geopend. “Ik verzeker jullie dat er veel interessant materiaal aankomt”, laat ze weten. En als we als voorgerechtje de (zedige) foto’s op Instagram bekijken, kunnen we er ons al veel bij voorstellen.


 

You May Also Like

Natalya ‘Nata Lee’ Krasavina is het mooiste wat Rusland te bieden heeft

Wat een Russische raket Als er één Russisch bommetje is dat een wereldoorlog mag ...

Knappe onderneemster Jill Cnudde is aan het knallen

Als er iemand een “bikini-body” heeft, dan is zij het wel… Anderhalf jaar geleden ...

Nathalie Van den Berg leeft van de liefde en content !

Ondernemend, dat is het minste wat je van Nathalie kunt zeggen. Deze bezige bij ...

Hosting door Fraai