Alpine maakt zijn A110 winterproof

De Sport X Concept is geboren! 

Mooi en verrassend gerief op het Festival Automobile International. Daar presenteert Alpine zijn avontuurlijke Sport X Concept. Neen, dit is niet zijn langverwachte en enigszins aangekondigde SUV, wel een sportieve variant voor het winterseizoen en dit met een dikke vette knipoog naar de Rally van Monte-Carlo, die ze in 1973 domineerden door zowel de eerste, tweede als derde plaats weg te kapen, wonnen.

Over dik en vet gesproken…deze concept staat zo’n 6 centimer hoger en zo’n 8 centimeter breder op vier banden. Gooi daar nog een offroad-sausje en wat ski’s op het dak over en je krijgt een vette Alpine!

Onderhuids is er niet gesleuteld. Zo stuwt nog steeds dezelfde 1,8 liter turbobenzine middenmotor  het vehikel voort. Een tripje naar de sneeuw? In productie brengen zeggen wij!

You May Also Like

Mercedes-AMG x will.i.am: MBUX SOUND DRIVE, een interactieve muziekervaring

Laat muziek reageren op jouw rijstijl Mercedes-AMG kondigde op CES 2024 de introductie aan ...

Hier is de gloednieuwe Audi Q6 en SQ6 e-tron

De eersteling van een nieuwe lichting EV’s bij Audi Ingolstadt vernieuwt en dat mag ...

Echte petrolheads poppen vanavond Bugatti-champagne

De betere champagne van Maison Carbon Wie geld teveel had en het nieuwe jaar ...