Nieuwe BMW 7-reeks ademt luxe

Eindelijk laat de luxueuze krachtpatser zich zien…

We mochten eerder al kennismaken met de nieuwe X7, nu is het moment aangebroken dat ook de gewone 7-reeks zijn gigantische tanden, of moeten we nieren zeggen, laat zien. De meest luxueuze BMW-reeks komt er in Europa in verschillende versies, namelijk drie 3L-diesels van respectievelijk 265 (730d), 320 (740d) of 400 pk (750d) en twee benzine krachtbronnen.

Van die laatste is er een 4,4-liter V8 (750i xDrive) die 530 paardjes produceert en een waanzinnige 6,6-liter V12 met maar liefst 585 pk. Beide goed voor sprintjes onder de 4 seconden naar 100. Niet slecht voor auto’s met de elegantie van een boot.

En dat ook het interieur is aangepakt, kunnen we zien in de ondertussen beschikbare foto’s. Eén en al luxe. Een auto voor wie zich de koning van de weg mag noemen, zoveel is duidelijk!

You May Also Like

MenStyle Road Test: Volvo V60 T6 Recharge

Zweedse degelijkheid Is het niet Duitse degelijkheid? In principe wel maar als we Volvo ...

Luxe met de grote L…de Mercedes-Maybach GLS 600

Wie wil hier niet in rondgereden worden?  Wij! Wij rijden dan ook liever zelf. ...

MenStyle Road Test: Volvo C40 Recharge Twin

Onze Volvo-ontgroening kregen we met de Volvo V60 T6 Recharge, een PHEV waarvan we ...

Hosting door Fraai