MSC World Cruise 2027: luxe, avontuur en de allereerste Yacht Club op wereldreis

Voor de innerlijke Columbussen van deze wereld

Bij MenStyle hebben we het al meermaals mogen ervaren: cruisen met MSC is geen vakantie, het is een lifestyle. Tijdens onze MenStyle On Tour met vier dagen MSC Yacht Club op de Middellandse Zee (MSC Seaview) ontdekten we hoe heerlijk het is om in alle rust en luxe te reizen, ver weg van de drukte op een schip met duizenden passagiers. En toen we in de Caraïben de nieuwste MSC World America gingen uittesten, wisten we: dit is next level.

En toch zet MSC Cruises de lat nóg hoger. In 2027 gaat de MSC Magnifica op een 121 dagen durende World Cruise, en voor het eerst krijgen gasten ook tijdens zo’n wereldreis toegang tot de MSC Yacht Club – het befaamde ‘schip in een schip’-concept dat staat voor ultiem comfort, privacy en persoonlijke service.

Ultieme luxe op wereldschaal

De MSC Yacht Club op Magnifica beslaat vijf dekken met 63 suites, private lounge, eigen restaurant, zwembad, zonneterras en uiteraard 24/7 butler- en conciërgeservice. Kortom: je eigen stukje vijfsterrenhotel midden op de oceaan.

Maar luxe stopt niet bij de suite. Gasten kunnen ook genieten van twee nieuwe culinaire hotspots: Butcher’s Cut, een premium steakhouse, en Kaito Sushi Bar, waar de verfijnde Aziatische keuken centraal staat. Voeg daar de volledig vernieuwde MSC Aurea Spa aan toe – inclusief panoramische sauna, zoutkamer en 10 behandelkamers – en je hebt een floating wellness resort dat je langs 25 landen brengt.

Bucketlist in overdrive

De route leest als een reisgids die je bucketlist in één klap afwerkt: Rio de Janeiro, Buenos Aires, Papeete, Aitutaki, Sydney, Honolulu, Milford Sound en nog meer iconische stops. Hoogtepunten zoals het Panamakanaal of een overnachting in Rio maken de reis onvergetelijk.

Frank Van Den Steen, Country Manager Benelux MSC Cruises, vat het mooi samen: “De MSC World Cruises zijn iconisch in de cruise-wereld, en de introductie van de Yacht Club op Magnifica maakt dit de meest luxueuze wereldreis ooit.”

MenStyle verdict

Na onze eigen ervaringen met de Yacht Club en de World America kunnen we dit bevestigen: wie kiest voor MSC combineert avontuur met pure klasse. En met de World Cruise 2027 word je 121 dagen lang ondergedompeld in de ultieme mix van luxe, gastronomie en wereldontdekking.

Eén ding is zeker: dit wordt een wereldreis die in de geschiedenisboeken van de cruise-industrie geschreven mag worden.

You May Also Like

CORUM viert het Jaar van de Draak met twee limited edition uurwerken

Op zijn minst gedurft CORUM, beroemd om de esthetische aantrekkingskracht van zijn modellen en ...

Willkommen in Düsseldorf, gaststad van het EK voetbal in 2024

Helaas, althans voorlopig toch, niet voor onze Belgen… Düsseldorf is een van de gaststeden ...

Hosting door Fraai