Deze ‘Rich Kid of the Internet’ mag er wel wezen

Daddy’s girl…

Of geld gelukkig maakt? Laten we stellen dat het het leven best wat makkelijker maakt. Het is, als we voor onszelf spreken, niet zo dat het de poort naar het ultieme geluk is al durven we wel met zekerheid zeggen dat als ze de ongelimiteerde credit cards van de ‘RKOI’ oftwel de ‘Rich kids of the Internet’ afnemen, ze misschien wel diep ongelukkig worden.

Deze ‘Rich Kids’ houden ervan om via sociale media te pochen met hun, uhm uhm, duurverdiende centjes. Zo rijden ze in de dikste bakken, vliegen ze in privé-jets, dragen de duurste kleren en verblijven ze, wereldwijde pandemie of net, in de meest exotische plaatsen.

Een van die ‘Rich Kids’ is Katya Katerina, oftewel Катя Катерина voor onze Russische vrienden. Hoe ze aan haar centjes komt? Aangezien ze een ‘Rich Kid’ is… van de papa zeker? Ondanks geen spek voor onze bek, zouden we ze wel graag in onze pan hebben.


 

You May Also Like

Samen naar de Pop-Up met Miette Dierckx

Voor de snoodaards die je niet kennen van televisie of uit de media Miette, ...

Netflix komt met uniek kijkje in het leven van J.Lo

Uit het tweede deel van haar leven Als er één vamp is waar wij ...

Sylvie Meis, model van ‘den Aldi’

Neem het gerust letterlijk… Je kent ongetwijfeld de uitdrukking ‘van den Aldi’ waarin we ...