Frank Molnar importeert curryworsten naar Las Vegas

Mijnheer had een goestingske

Wie de eerste afleveringen van Big Brother heeft gezien, moet ongetwijfeld gedacht hebben dat ze te maken hebben met een flauw afkooksel van ‘Down the Road’. Hoewel… we moeten ons stante pede excuseren want die uitspraak is voor de olijke bende van Dieter Coppens zelfs een serieuze belediging.

Dan was het in ‘den tijd’ van Frank, Spillie en Betty wel andere koek. Dat waren nog eens dames en heren waar je wel mee kon lachen. Maar hoe gaat het met Frank bijvoorbeeld? Erg goed zo blijkt! De vrolijke Limburger woont en werkt ondertussen in Las Vegas en is in blijde verwachting van een eerste spruit met zijn, erg, bevallige Marissa Galle.

En niet alleen zijn zwangere muze heeft goestingskes, ook Frank zelf. Daar je geen enkele curryworst, of frikandel, in Vegas en omstreken vindt, heeft hij zijn maat en durfal Cain Ransbottyn ingehuurd om een pak te brengen. Corona of niet, dat is geen probleem voor deze kleine bandiet.

 

You May Also Like

Milaan gewekt met het geluid van een Alfa Romeo F1

Ter gelegenheid van zijn 112e verjaardag Op de 112e verjaardag van de oprichting van ...

Wij kunnen niet wachten op Joker: Folie à Deux (trailer)

Hier is de eerste teaser Wie dacht met Joker alles te hebben gezien, zet ...

St. Moritz is geen skidorp, het is een catwalk en automobielparadijs in de sneeuw 🎥

In het hart van de Engadin-vallei, tussen pieken die eruitzien alsof ze speciaal voor ...

Hosting door Fraai