Een flesje van F1-piloot en wijnboer Daniel Ricciardo misstaat niet in jouw wijnkelder

Zet je nu al op de wachtlijst…

Wie zegt dat drank, rijden en sporten niet samen gaan? Hoor anders maar eens bij Daniel Ricciardo. Niet dat hij met een glaasje teveel op achter het stuur van zijn F1-bolide kruipt maar de man investeert in een eigen wijn. Een overblijfsel uit zijn Franse periode bij Renault? Neen! Aangezien er in zijn thuisland genoeg wijngaarden zijn, perst hij, samen met zijn partner en wijnproducent St Hugo, zijn druiven in Australië.

De officiële naam van de twee rode wijnen is DR3 x St Hugo. DR staat, uiteraard, voor Daniel Ricciardo, en nummertje 3 is hetzelfde nummer dat op zijn McLaren zal prijken dit jaar. De eerste rode wijn is een Cabernet Sauvignon uit 2015 met druiven uit het plaatsje Coonawarra. De tweede  De andere heeft een jaartje langer gerijpt en is gemaakt van Shirah-druiven uit de Barossavallei.

Kostprijs? 65 Australische dollar per stuk, omgerekend zo’n 42 euro (exclusief invoertaksen). Want ja, je kan ze invoeren. Al zal je als Europeaan je wel moeten registeren op de wachtlijst van St Hugo. Wij staan er in ieder geval op en hopen snel een DR3 te kraken.

You May Also Like

Deze unieke en exclusieve BMW M4 Marco Wittmann kan van u zijn

One of a kind… Italiaanse scheurijzers of toch maar eerder een stevige, Duitse kilometervreter? ...

Een Bang & Olufsen op maat? Het kan!

Atelier: Het herdefiniëren van uitmuntendheid op maat Bang & Olufsen introduceert Atelier, waarmee klanten ...

Tag Heuer dropt nieuwe en ijskoude Carrera

Een icoon  Wat Ryan Gosling, Mick Jagger, Max Verstappen, ondergetekende en velen anderen gemeen ...

Hosting door Fraai