Italiaans raspaard gaat komende zomer topless

Zoals we een knappe Italiaanse wel meer graag hebben, niet? 

Terwijl het volop ‘herfst’ en ‘wintert’ dromen de heren in Maranello al van de primavera en de zomer. Zo lossen de eerste plaatjes van de SF90 Spider, de dakloze variant van de SF90 Stradale. Die heeft een hardtop die in 14 seconden (en rijdend tot 45km/u) automatisch verdwijnt.

Wie topless zegt, zegt vaak ook, als we het over auto’s hebben toch, meer gewicht. Dat is voor deze SF90 Spider niet anders. Zo tikt hij 70 kilogram extra af op de weegschaal. Zo’n 56 kilogram aan dak en zo’n 14 kilo extra verstevigingen onderhuids. Dit maakt dat de topless-versie net iets trager is geworden. Zo spurt deze vierwielaangedreven schoonheid, nog steeds pijlsnel in 7 seconden naar… 200km/u.

Een spurt die aangedreven wordt door de vertrouwde plug-inhybride 4 liter-V8 (met drie elektromotoren) die maar liefst een piekvermogen van 1.000 volbloed Italiaanse paarden op het asfalt loslaat. De drie elektromotoren kunnen in zuiver elektrische eDrive-modus (enkel op de voorwielen) een snelheid aan van 135km/u gedurende 25 kilometer. Laat je echter alle paarden los, dan stoppen ze niet met galopperen tot ze 340 km/u aantikken.

Kostprijs om dagelijks deze Italiaanse topless te berijden? 10% hoger dan een aangeklede versie, zijnde  dik 467.500 euro.

You May Also Like

Bentley Bentayga? Extreme dudes gaan voor de Bengala

De meest extreme Bentley ooit… Luxueuzer cruisen in een SUV als de Bentley Bentayga ...

Deze Nike’s in Gulf-kleuren zijn het hebbedingetje voor racefanaten

Toch geen officiële collab… Jammer dat Porsche, Gulf en Nike er samen niet zijn ...

MenStyle Road Test: BMW X4 M Competition

Een sportwagen op ‘hogere’ poten… De zomer 2021 werd het moment waarop zowel de ...